Zwykły Trener Jakub Wolicki

„Próbuj, a potem próbuj mocniej!”

ewentualnie, spróbuj za tydzien

Zwykły Trener Jakub Wolicki zaprasza Cię na niezwykłą przygodę!

Dlaczego „zwykły” a nie „personal trainer, motivational bodybuilding pro competitor fit model celebrity coach” ? Bo zwyczajnie chciałem być trenerem personalnym a nie celebrytą. Bo do teraz bawią mnie opisy trenerów, którzy nie mają zamiaru podbijać rynku zagranicznego, a używają angielskich nazw profili jakby to miało podbić ich prestiż lub kompetencje. Bo sam startowałem w zawodach kulturystycznych gdzie wszedłem do finałowej 6stki tylko dlatego, że startujących zawodników w mojej kategorii było 6. A znam zawodników, którzy chwalili się srebrnym pucharem mimo, że w ich kategorii były 2 osoby. Bo byłem zmęczony hipokrytami, którzy wkręcali małolatom, że zbudowali swoją formę na kurczaku i kreatynie a na pytanie o towar mówili „only natural” a na pytanie o strzykawki „mam dziesięć akurat”. Bo niepokoił mnie kierunek w jakim zmierzała branża, ten cały nieosiągalny perfekcjonizm, kursy z photoshopa dla trenerów, kupowanie polubień na insta. Niestety, tak działa świat, więc wolałem się skupić na tym co sprawia mi przyjemność…


Czyli dlaczego „trener”?

Bo pomoc innym ludziom pomaga mi w samorealizacji. I nie mówię tu o pompowaniu swojego ego. Sprawia mi to po prostu przyjemność. Gdy moi ludzie, stają się pewni siebie, pozbywają się stresu i muszą zmieniać rozmiar garderoby, oszczędzają na wizytach u lekarza (hajs za garderobę się zwraca 😀 ) jest to bardzo relaksujące odczucie. Bo przez 10 lat pracy w branży, poznałem setki osób, setki punktów widzenia, różne poglądy, patenty na życie, dzięki czemu sam rozwijam się jako człowiek.

Jakub Wolicki, absolwent AWFiS Gdańsk ze specjalizacją instruktor kulturystyki, nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, instruktor Kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness, od 2013 członek Pomorskiego Stowarzyszenia Trenerów Osobistych, pasjonat różnych form zajęć grupowych, trener personalny. Uczestnik wielu szkoleń i kongresów na temat dietetyki i suplementacji, były zawodnik PZKFiTS w kategorii „Men’s Physique”. Od 10 lat w branży fitness.